Naprawa pomp wtryskowych Siemens Continental

Logo Siemens
Logo Continental

Oferujemy Państwu wysokiej jakości regenerację / naprawę pomp wtryskowy Siemens / Continental. 

Do niedawna pompy uchodzące za nienaprawialne poza oficjalnymi serwisami już są w naszej ofercie! Zapewniamy podzespoły z najwyższej półki. 
Uszkodzenia pompy objawiają się najczęściej utrudnionym rozruchem silnika,spadkiem mocy,dymieniem na czarno z rury wydechowej oraz nierówną pracą silnika. 
Proces naprawy rozpoczyna się od wstępnej diagnozy uszkodzonej pompy. Należy przeprowadzić dokładne oględziny pompy ponieważ przyczyną niesprawności pompy może być awaria innych podzespołów silnika. 
W wyniku bardzo podobnej budowy i technologii wytwarzania pomp, usterki wynikające w trakcie pracy podzespołów są zbieżne z usterkami pomp innych producentów 
W przypadku pomp Siemensa mogące wystąpić uszkodzenia są bardzo podobne do uszkodzeń występujących w pompach Bosch dlatego, że budowa pomp firmy Simens jest typowa dla pomp Bosch . Najczęściej przyczyną awarii pomp typu Siemens są uszkodzenia spowodowane zużyciem pompy wstępnej tzw. opiłkowanie, uszkodzenia zaworów sterujących oraz tak jak w przypadku pomp typu Bosch uszkodzenia spowodowane złej jakości paliwem. Zanieczyszczone paliwo powoduje uszkodzenia mechaniczne doprowadzając do porysowania elementów smarowanych paliwem a następnie zbierania się opiłków i zatarcia elementów pompy powodując jej uszkodzenie. Inną najczęściej występujacą przyczyną są awarie elektroniki sterownika pompy oraz elektrozaworów sterujących. 

Pompa Continental