Regeneracja i naprawa wtryskiwaczy benzynowych

Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych to kolejna i najnowsza usługa, którą państwo mogą u nas wykonać. Elementy te, jak każda część w samochodzie, narażone są na uszkodzenia. Jeżeli podejrzewamy, że awarii mogły ulec wtryski benzynowe, naprawa powinna zostać skonsultowana z profesjonalistami. Jakie są najpowszechniejsze objawy problemów z wtryskami?

  1. Samochód traci na mocy.
  2. Zwiększone spalanie.
  3. Nierówna praca silnika.
  4. Dymienie podczas dodawaniu gazu lub podczas samej jazdy samochodem.
  5. A co najgorsze brak, możliwości odpalenia samochodu.

Za pomocą najnowszej technologii nasi specjaliści są w stanie temu zapobiec. Jeżeli chodzi o wtryskiwacze benzynowe, naprawa przebiega przy użyciu najwyższej klasy urządzeń. Są one przeznaczone do precyzyjnych prac związanych z tymi elementami. Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych wykonywana jest sprawnie po wcześniejszych oględzinach. W ten sposób czas potrzebny na rozpoznanie problemu się skraca.

Carbon Zapp GDU2R

Wtryski benzynowe – regeneracja z wykorzystaniem Carbon Zapp GDU2R

Maszyna firmy Carbon Zapp GDU2R to najnowsza technologia w dziedzinie regeneracji wtryskiwaczy benzynowych. Testuje części pośrednie i bezpośrednie do wszystkich silników benzynowych (TSI / TFSI / FSI / JTS / HPI / HPDI / Ecotec / Ecoboost / CGI / DISI / GDI / Sci / IDE / SIDI. Jeśli chodzi o wtryskiwacze benzynowe, regeneracja przeprowadzana przy użyciu tego urządzenia jest wyjątkowo skuteczna. Zapewnia ono bardzo dużą dokładność i umożliwia podjęcie dalszych, niezbędnych działań. W przypadku części, takich jak wtryski benzynowe, regeneracja umożliwia przywrócenie ich prawidłowego działania. Ogranicza również koszty związane z wymianą elementów na nowe.
Carbon Zapp GDU2R​
GS4-20

Wtryski benzynowe – naprawa z użyciem stołu probierczego GS4-20

Stół probierczy GS4-20 jest urządzeniem do obsługi wtryskiwaczy benzynowych. Jeśli priorytetem mają być sprawnie działające wtryski benzynowe, regeneracja ich powinna być przeprowadzana z wykorzystaniem właśnie tego urządzenia. Stół posiada 4 menzurki, na których możemy obserwować, czy elementy dawkują mieszankę poprawnie. Ponadto wyposażony jest w komorę, w której jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wtryskiwacz dobrze rozpyla dawkę paliwa. Kiedy chodzi o wtryski benzynowe, naprawa przy użyciu specjalistycznych maszyn pozwala osiągnąć lepsze wyniki. Stół probierczy obsługuje wtryskiwacze: wielopunktowe MPI jednopunktowe TBI bezpośrednie HPI, FSI i GDI na niskich ciśnieniach, LPG gaz ziemny, CNG motorówek i motocykli.

Stół probierczy GS4-20

^ Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat wtryskiwaczy ^