Naprawa pomp wtryskowych Delphi

Logo Delphi

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalną regenerację / naprawę pompy wtryskowych DELPHI. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości części jak i zaawansowanych urządzeń, możemy Państwu zapewnić najwyższą jakość naszych usług. 
Uszkodzenia pompy objawiają się najczęściej utrudnionym rozruchem silnika,spadkiem mocy,dymieniem na czarno z rury wydechowej oraz nierówną pracą silnika. 
Proces naprawy rozpoczyna się od wstępnej diagnozy uszkodzonej pompy. Należy przeprowadzić dokładne oględziny pompy ponieważ przyczyną niesprawności pompy może być awaria innych podzespołów silnika. 
W wyniku bardzo podobnej budowy i technologii wytwarzania pomp, usterki wynikające w trakcie pracy podzespołów są zbieżne z usterkami pomp innych producentów. Jednak w pompach Delphi ze względu na inny sposób napędzania sekcji tłoczących różniący się się od pomp Bosch i Siemens mogą wystapić usterki w innym zakresie działania pompy. W pompach Delphi sekcje tłoczące umieszczone są w środku głowicy pompy natomiast w pompach Boscha sekcje znajdują się w korpusie pompy. Ponadto w odróżnieniu od pomp Bosch i Siemens sekcje napędzane są od wewnętrznego pierścienia krzywkowego, dlatego też uszkodzenia mogące wystąpić na elementach pomp będą dotyczyć innych miejsc, a także odrębnego charakteru ich powstawania 
Najczęściej przyczyną awarii pomp typu Delphi są uszkodzenia spowodowane zużyciem pompy wstępnej tzw. opiłkowanie,uszkodzenia zaworków doprowadzających i odprowadzających paliwo,zatarcia i uszkodzenia łożysk,zużycie rolek i łopatek pompy oraz uszkodzony zaworek ciśnienia wewnętrznego. Jednocześnie tak jak w przypadku pompy Bosch należy przeprowadzić dokładne oględziny pompy ponieważ przyczyną niesprawności pompy może być awaria innych podzespołów silnika

Pompa wtryskowa Delphi
Pompa wtryskowa Delphi
Pompa wtryskowa Delphi