Regeneracja sterowników turbosprężarek

Naprawiamy sterowniki najpopularniejszych marek HELLA, SIEMENS, MITSUBISHI, SONCEBOZ, DENSO, MAHLE. Jest to zdecydowana większość stosowanych typów sterowników na dzień dzisiejszy. Zapraszamy się do zapoznania się z ofertą poniżej.

Test sterownika elektronicznego turbiny

Nasza firma oferuje Państwu usługę sprawdzenia zakresu działania oraz poprawności działania sterownika turbosprężarki. Test wykonujemy za pomocą specjalnego testera ATD-1 za jedyne 80zł netto. 

Naprawa sterowników turbosprężarek

Sterownik G220

Oferujemy Państwu naprawę sterowników na oryginalnych częściach. Wykonujemy test elektroniki oraz podzespołów sterujących. Wymieniamy zepsute części na nowe oraz programujemy aby sterownik działał w 100% jak nowy. Na wykonaną usługę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Czas realizacji takiej naprawy to maksymalnie 1 dzień roboczy.

Sterowniki VDO Siemens / Continental

Sterownik siemens continental turbosprężarki

Sterowniki Siemens VDO / Continental stosowane główne w samochodzie Audi o pojemności silnika 3.0 oraz 2.7 tdi. Ze względu na swoją konstrukcję są nienaprawialne. Jedyną opcją jest wymiana na nowy (koszt ok. 800zł) + adaptacja sterownika na samochodzie (koszt ok. 200zł).Oferujemy Państwu pomoc w doborze sterownika, możliwość zamówienia oraz programowanie w naszej firmie.

Gruszki do turbosprężarek

zawór-gruszka-turbiny-19tdi

W naszej ofercie znajduje się również sprzedaż actuatorów tzw. gruszek do turbosprężarek. Głównymi powodami uszkodzenia jest rdza oraz pęknięcie membrany w środku. Regularny koszt nowej gruszki podciśnieniowej to ok. 150zł. W naszej ofercie znajdują się również gruszki z czujnikiem pozycji. Aby uzyskać informację o dostępności części proszę przygotować numer turbosprężarki lub dane samochodu i zadzwonić do naszej firmy. Wiele rodzajów gruszek mamy na miejscu w siedzibie naszej firmy w Radlinie, w innym przypadku czas realizacji wynosi jeden dzień. Jest również możliwość wysyłki kurierem lub dostarczenia przez naszego przedstawiciela do warsztatu.