FIRMA AUTO-EXPERT OTRZYMAŁA JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH W POLSCE AUTORYZACJĘ FIRMY MELETT.
Firma Melett jest znana z wysokiej jakości produkowanych części do turbosprężarek, dlatego postanowiła postawić dość wysokie wymagania firmą regenerującym turbosprężarki które chciały przystąpić do sieci Autoryzowanych Warsztatów. Po dokładnej weryfikacji i osobistych kontrolach aktualnego stanu wszystkich warsztatów, tylko 11 warsztatów na całą Polskę otrzymało to zaszczytne miano nazywania się:
„Autoryzowanym Warsztatem Melett”
Z tego tytułu, że te inne 10 Autoryzowane Warsztaty są w dość dużej odległości od naszej siedziby, jednocześnie jesteśmy jedynym Autoryzowanym Warsztatem na terenie województwa Śląskiego i Opolskiego.


Po co Autoryzowane Warsztaty firmy Melett ?

  • Firma Melett wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otwiera od 01.02.2015 sieć Autoryzowanych Warsztatów Melett zrzeszającą warsztaty regeneracji turbosprężarek o najwyższej jakości usług i tym samym wyraźnie tworzy najwyższy segment rynku regeneracji turbosprężarek.
  • Autoryzacja ta, pozwoli klientowi bardzo szybko znaleźć warsztat regeneracji turbosprężarek o najwyższej jakości części oraz usług.
  • Pozwoli rozróżnić tanią i o niskiej jakości naprawę turbosprężarek spowodowaną używaniem złej jakości części zamiennych oraz braku parku maszynowego od warsztatów wysokiej jakości regeneracji turbosprężarek, gdzie klient otrzymuje pewność, że w taki sposób zregenerowana turbina posiada takie same parametry jak nowa turbosprężarka.

Czym są Autoryzowane Warsztaty Melett ?

  • Autoryzowane warsztaty Melett są samodzielne pod względem prawnym i finansowym, z firmą Melett łączy je dwustronna umowa lojalnościowo-autoryzacyjna.
  • Są to wybrane, sprawdzane i autoryzowane warsztaty regeneracji turbosprężarek w całej Polsce pod względem jakości napraw, kompletnego wyposażenia warsztatu, części używanych do regeneracji, infrastruktury oraz ilości regenerowanych turbosprężarek.
  • Autoryzowane warsztaty otrzymują dodatkowo od firmy Melett, jednolitą koncepcję wizualną, specjalne programy doradztwa technicznego, specjalne programy treningowe, reklamę w najpopularniejszych czasopismach branżowych (Auto-Świat, Ąuto-Świat PORADNIK, Auto-Expert), promowanie na stronie www.melettpolska.pl oraz promowanie podczas targów motoryzacyjnych w Polsce

Dlaczego części Melett ?
Wysokiej klasy części zakładane w turbosprężarce to podstawa skutecznej i profesjonalnej regeneracji turbosprężarki, gdyż części niskiej jakości nie są w stanie wytrzymać przez długi czas ekstremalnych warunków pracy turbiny. Należy bowiem pamiętać, że turbosprężarki kręcą się z prędkością do 200 000 obrotów na minutę, rozgrzewając się w tym czasie nawet do 1000°C! Właśnie dlatego komponenty o słabszej jakości po prostu nie wytrzymują tych obciążeń. Jedynie oryginalne części firmy Melett są w stanie sprostać tym warunkom. Oczywistym staje się jednocześnie fakt, że wysoka jakość ma również swoją cenę. Wiele firm na portalu Allegro czy na swoich stronach internetowych chwali się tym, że używa oryginalnych podzespołów Melett, jednak w rzeczywistości stosują najtańsze dostępne na rynku części z Chin. Do tej pory nie było możliwości sprawdzenia kto korzysta z oryginalnych komponentów, a kto nie. Autoryzacja Melett raz na zawsze pozwoli klientowi wybrać właściwy warsztat regeneracji turbosprężarek, który spełnia wszystkie wymogi najwyższej jakości wykonywanej usługi. 

Dlaczego Firma Auto-Expert otrzymała Autoryzację ?

  • Posiadamy najwyższej jakości urządzenia do wyważania i doważania turbin niemieckiej firmy Schenck
  • Posiadamy jako pierwsi w Polsce urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii w turbinach VNT, jest to jedyne urządzenie na całym świecie, które wykonuje pomiary turbosprężarki w warunkach identycznych jak w samochodzie czyli w ruchu, a nie statycznie przy zablokowanym wirniku jak wszystkie inne konkurencyjne urządzenia.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w regeneracji turbosprężarek
  • Od wielu lat stosujemy wysokiej jakości części firmy Melett do regeneracji turbosprężarek, nasza firma otrzymała już w roku 2012, 2013 oraz 2014 roku miano „Złotego Klienta” firmy Melett.

Naturalnie firma Melett informuje klientów prywatnych oraz warsztaty na łamach prasy (Auto-Expert, Auto Świat, Auto Świat poradnik) trzy razy w miesiącu oraz na swojej stronie internetowej www.melett.pl które firmy w całej Polsce regenerujące turbosprężarki otrzymały to zaszczytne miano:

Autoryzowany warsztat melett

melett_reklama