AUTO-EXPERT jest jednym z pięciu autoryzowanych warsztatów firmy Melett w całej Polsce
Jesteśmy jedynym autoryzowanym warsztatem firmy Melett na terenie województw:
śląskiego, opolskiego i małopolskiego - więcej informacji

Dlaczego My


Nasza oferta dla was:


Moglibyśmy napisać naprawdę dużo. Przede wszystkim liczy się dla nas uczciwość i rzetelność, jednak atrakcyjność naszej oferty można zawrzeć w czterech głównych punktach.

1) Urządzenie do regeneracji z najwyższej półki światowej do wyważania i doważania.
Mamy do swojej dyspozycji najdroższe, ale jednocześnie najlepsze urządzenie niemieckiego producenta - firmy Schenck. Żadne inne urządzenie na świecie nie osiąga nawet zbliżonych parametrów i jakości wykonania, jak te urządzenia. Sprawia to, że dziś ponad 85% wszystkich turbosprężarek produkowanych na całym świecie jest wyważanych i doważanych przy wykorzystaniu sprzętu marki Schenck. Oryginalne maszyny znajdujące się w naszym zakładzie mogą Państwo zobaczyć na powyższych zdjęciach. Jeśli nie wystarczy to Państwu za dowód, zachęcamy do odwiedzin. Poczęstujemy Państwa kawą, abyście mogli w komfortowych warunkach obserwować przez ogromną szybę proces regeneracji turbosprężarki.

NIE MAMY NIC DO UKRYCIA !

Wiele firm reklamuje się i chwali tym, że posiadają w swoich zakładach urządzenia Schenck. Na stronie internetowej prezentują zdjęcia z katalogu, natomiast w rzeczywistości pracują na innych, o wiele tańszych i nie tak precyzyjnych maszynach. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez firmę Melett w naszym kraju, ponad połowa firm zajmujących się regeneracją turbosprężarek nie dysponuje żadną doważarką. To szczególnie istotne z uwagi na fakt, iż jest to urządzenie niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej regeneracji, jednak ze względu na to, że jest najdroższe ze wszystkich sprzętów potrzebnych do zrealizowania tego procesu, niewiele firm może sobie pozwolić na ich zakup. Kiedy dany zakład oszczędza na tym urządzeniu, może to odbić się bardzo negatywnie na jakości regenerowanej turbosprężarki Nie wolno w ten sposób przeprowadzać takich napraw. Pomimo tego, wiele firm prowadzi taką działalność, co prowadzi do rosnącego niezadowolenia i wątpliwości związanych z regeneracją turbosprężarek wśród Klientów.

2) Oryginalne części Melett - Najlepszej jakości części do turbosprężarek dostępnych na rynku światowym.
Wysokiej klasy części zakładane w turbosprężarce to podstawa skutecznej i profesjonalnej regeneracji turbosprężarki, gdyż części niskiej jakości nie są w stanie wytrzymać przez długi czas ekstremalnych warunków pracy turbiny. Należy bowiem pamiętać, że turbosprężarki kręcą się z prędkością do 200 000 obrotów na minutę, rozgrzewając się w tym czasie do nawet 1000°C! Właśnie dlatego komponenty o słabszej jakości po prostu nie wytrzymują tych obciążeń. Jedynie oryginalne części firmy Melett są w stanie sprostać tym warunkom. Oczywiste jest jednocześnie, że wysoka jakość ma również swoją cenę. Wiele firm na portalu Allegro czy na swoich stronach internetowych chwali się tym, że używa oryginalnych podzespołów Melett, jednak w rzeczywistości stosują najtańsze dostępne na rynku części z Chin. Do tej pory nie było możliwości sprawdzenia kto korzysta z oryginalnych komponentów, a kto nie.

Teraz każdy klient osobiście może sprawdzić w 2 minuty przy użyciu jakich części,
regenerowana jest jego turbosprężarka.
Nie daj się oszukać !

www.melettpolska.pl

Dziś jednak każdy Klient może osobiście sprawdzić czy turbosprężarka była regenerowana przy wykorzystaniu oryginalnych części Melett. Czynność ta trwa zaledwie 2 minuty, a więc warto poświęcić ten czas, aby nie dać się oszukać!.
Wystarczy wejść na stronę www.melettpolska.pl i przejść do działu "AUTORYZOWANE WARSZTATY"
gdzie wśród kliku innych firm znajdą Państwo naszą.

Firma Auto-Expert została wyróżniona przez firmę Melett tytułem "Złotego Klienta" za rok 2012 i za rok 2013. Zaledwie 10 firm i w tym tylko 2 na Śląsku mogą pochwalić się takim mianem. Dlatego mogą Państwo sami sobie odpowiedzieć na jakich częściach pracuje reszta firm w naszym regionie i w całej Polsce. Od tej chwili mogą Państwo oddzielić ziarna od plew , czyli firmy korzystające z oryginalnych części od tych, które stosują tańsze zamienniki z Chin.


DLATEGO DUŻO KLIENTÓW MA NADZIEJE, ŻE PŁACI ZA ORYGINALNE CZĘŚCI, A DOSTAJĄ CHIŃSKIE PODZESPOŁY.
W TAKI SPOSÓB PRACUJE WIELE FIRM W POLSCE.
NAWIĄZUJĄC DO TEGO PRZYKŁADU, WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JEDZIESZ DO SERWISU SAMOCHODOWEGO, PŁACISZ ZA DOBRY OLEJ NP. CASTROL, A OTRZUMUJESZ NAJTAŃSZY JAKI JEST NA RYNKU. CZY NIE CZUŁBYŚ SIĘ OSZUKANY ?

DLATEGO SPRAWDZ I BĄDZ SOBIE PEWNY CO MONTUJESZ KLIENTOWI, BO W RAZIE PROBLEMÓW, KLIENT NAJPIERW Z PRETENSJAMI PRZYJDZIE DO CIEBIE. A TEGO NAPEWNO NIE CHCESZ, BO TWOIM ZAMIAREM JEST, ZAMONTOWAĆ TURBINĘ I NIE BORYKAĆ SIĘ Z REKLAMACJAMI ORAZ ZDOBYĆ ZADOWOLONEGO KLIENTA, BO ZADOWOLONY KLIENT TO DOBRA OPINIA, A DOBRA OPINIA TO STALI KLIENCI, A TO NAJLEPSI KLIENCI.
Poniżej oryginalne certyfikaty z wyróżnień za rok 2012 i 2013Naturalnie firma Melett informuje klientów prywatnych oraz warsztaty na łamach prasy (Auto-Expert, Auto Świat, Auto Świat poradnik) trzy razy w miesiącu oraz na swojej stronie internetowej www.melett.pl które firmy w całej Polsce regenerujące turbosprężarki otrzymały to zaszczytne miano
„AUTORYZOWANY WARSZTAT FIRMY MELETT”

FIRMA MELETT W CAŁEJ POLSCE DOKONAŁA SZCZEGÓŁOWEJ WERYFIKACJI I KONTROLI W KAŻDEJ FIRMIE REGENERUJĄCE TURBOSPRĘŻARKI I TYLKO 5 FIRMY SPEŁNIŁO WSZYSTKIE WYSOKO POSTAWIONE WYMAGANIA PRZEZ ZARZĄD I DZIAŁ TECHNICZNY FIRMY MELETT.

TO JEST TYLKO JEDEN Z WIELU POWODÓW DLACZEGO BARDZO DUŻO WARSZTÓW, FIRM ORAZ KLIENTÓW PRYWATNYM NAM ZAUFAŁO,
I CIESZĄ SIĘ PRAWIDŁOWO ZREGENEROWANĄ TURBOSPRĘŻARKĄ.
PROWADZISZ WARSZTAT SAMOCHODOWY, ZADZWOŃ A OTRZYMASZ JEDNORAZOWĄ PROPOZYCJĘ BARDZO LUKRATYWNĄ DLA CIEBIE.

JAKOŚĆ NASZEJ USŁUGI JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU


3) Doświadczenie - Wieloletnie doświadczenie z tego 6 lat w firmie na terenie Niemiec.


Właściciel naszej firmy może pochwalić się 12-letnim doświadczeniem w regeneracji turbosprężarek, z czego ponad 6 lat pracował z turbosprężarkami w Niemczech. Przekładając to na liczby - on sam zregenerował blisko 10 000 urządzeń. Ta ilość świadczy najlepiej o jakości wykonywanych prac. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza są gwarantem bardzo małej liczby reklamacji regeneracji turbosprężarek wykonanych przez naszą firmę.


4) TURBO-TESTER - Jedyne urządzenie na świecie do idealnego ustawiania zmiennej geometrii.


Pierwsze tego typu urządzenie w Polsce w Firmie Auto-Expert w Radlinie !Jest to jedyne urządzenie na całym świecie które wykonuje pomiary turbosprężarki w warunkach identycznych jak w samochodzie czyli w ruchu, a nie statycznie przy zablokowanym wirniku jak wszystkie inne konkurencyjne urządzenia.

Najważniejszy pomiar turbosprężarki to ciśnienie doładowania, czyli wydajność turbiny mierzona czujnikiem ciśnienia doładowania i tylko ten pomiar jest najważniejszy do idealnego działania regenerowanej w porównaniu do nowej turbiny.

(czujnik ciśnienia doładowania)


Nasz TURBO-TESTER można porównać do hamowni,
gdzie dokonywany jest pomiar mocy/ wydajności pojazdu w ruchu.


Auto - Expert Ostrzołek Leszek
 | ul. Rybnicka 142  | 44-310  Radlin
 | Telefon: 32 45 64 980

Copyright 2012 by Auto Expert
Projekt i wykonanie: Studio Reklamy PRYMUS

*edycja i rozszerzenie: Ariel Krawczyk